אודות Seo-Rush

הי, אנחנו Seo-Rush, סוכנות לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי ואנחנו רוצים לעזור לכם לרוץ למרחקים ארוכים עם האתר שלכם ועל הפעילות הדיגיטלית שלכם, לייצר תוצאות אמיתיות ואיכותיות במרחב הדיגיטלי ובאופן כללי לעלות את הפעילות המקוונת שלכם לליגה של הגדולים והמצליחים.

חברת Seo-Rush היא ה”בייבי” של עינת סיידן, אשר הקימה את הפעילות כעסק עצמאי קטן ומאז הצמיחה אותה לחברה מוכרת ומוערכת בתעשייה, עם צוות של אנשים נדירים וסופר מקצועיים. זה אמנם ישמע קלישאתי, אבל בסוכנות אנו באמת מאמינים ומיישמים בכל פרויקט מחויבות חסרת פשרות אליכם כלקוח ולהצלחה שלכם, בשקיפות, מקצועיות, התאמה אישית, שירותיות ומחשבה יצירתית על פתרונות יעילים וכדאיים.

איך אפשר להצטרף למשפחה שלכם, כך שגם האתר שלי יניב רווחים ויעלה בתוצאות? 
קליק קטן על הטופס ונתחיל לצעוד יחד

  אז למה לי לבחור דווקא בכם?

  שאלה טובה, ננסה לענות בכנות ובישירות;

  נעים להכיר

  ניסיון שבאמת עושה הבדל

  אנו מביאים עימנו ניסיון של יותר מעשור בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי, מעל עשור של למידה והתפתחות לצד הבאת תוצאות מדידות ומוכחות וצבירת מוניטין מכובד בתעשייה. אנו מנוסים מאוד, לומדים כל הזמן ומספקים לכם יתרון תחרותי במרחב האינטרנטי.

  נעים להכיר

  התאמה אישית אמיתית ומוכוונת תוצאות

  בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי אין שיטה אחת שמתאימה לכולם. לכן אנו מקפידים בצורה מהותית על שירות מותאם אישית באופן מלא ואמיתי, בניית אסטרטגיה כוללת וטקטיקות פעולה מוכוונות תוצאות ובהתאם למהות פעילותכם האינטרנטית והעסקית.

  נעים להכיר

  פיתרון דיגיטלי מלא – Turnkey

  ידע מקצועי מקיף, ניסיון עשיר, טכנולוגיות מתקדמות וצוות מעולה מאפשרים לנו לספק לכם ולכל לקוחותינו ב- Seo-Rush פיתרון דיגיטלי מלא, מקיף, עם תוצאות ובר קיימא לאורך זמן. אנו מיישמים מודל Turnkey של כל שלבי העשייה והביצוע ולא פתרונות "פלסטר" נקודתיים ובלתי יעילים לטווח הארוך. לא "קסם" אלא תוצאות דרך עבודה קשה, מושכלת ומדידה.

  נעים להכיר

  מקצועיות ולמידה תמידית

  המקצועיות היא באמת נר לרגלינו בסוכנות ואנו מקפידים בצורה חסרת פשרות על פרקטיקות קידום אתרים ושיווק דיגיטלי מקצועיות, חכמות, מתקדמות וכמובן לגיטימיות מבחינת נהלי גוגל ופלטפורמות דיגיטל מובילות נוספות. כמו כן, אנו פועלים בתחום דינמי ומורכב ולכן כל הזמן לומדים ומתפתחים כדי לתת לכם את התוצאות האופטימאליות.

  הכירו את המקצוענים של צוות Seo-Rush

  נעים להכיר
  ניצן ברקן
  Seo Expert
  מנהלת מחלקת פיתוח
  נעים להכיר
  ערן סיגל
  Seo Project Manager
  נעים להכיר
  ערן גרטי
  Offsite specialist
  נעים להכיר
  עינת סיידן
  Ceo & Founder
  נעים להכיר
  הודיה צרפתי
  Seo Project Manager
  נעים להכיר
  אנג'אם עבד
  Technical Seo
  נעים להכיר
  ניר מרקו
  Seo Expert
  מנהל מחלקת SEO
  נעים להכיר
  דניאל דוידי
  Seo project manager
  חזרה למעלה