אפיון אתרים

אנחנו בסוכנות Seo-Rush מקפידים על תהליך מקדים מקיף, מעמיק ומותאם אישית של אפיון אתר אינטרנט – אפיון הכולל את כל המרכיבים הדרושים להקמת אתר מעולה והשגת כל המטרות שלכם במרחב הדיגיטלי.

אפיון אתרים מונע טעויות יקרות ומיותרות בתהליך הקמת האתר ובפעילויות השיווק הדיגיטלי שלו. האפיון מאפשר לכל הגורמים להתמקד במה שחשוב ולבנות אתר מעולה מכל הבחינות, האפיון מדייק את כל ההיבטים השונים המרכיבים את האתר שלכם ובסופו של דבר האפיון הוא חלק טכני ו”יבש” אבל כזה שיתרון המון לתוצאות הרצויות וארוכות הטווח מהאתר החדש שלכם.

אפיון אתר קודם, עיצוב אחר כך...

בכל יום, כל דבר שאנו עושים מתחיל במחשבה, בין אם בתהליך סדור וארוך או בתהליך אינטואיטיבי ומהיר מאוד. כל דבר מתחיל באיסוף רעיונות ונתונים לתוך מקטעים, רשימה, שדות, פעולות, משמעויות, העדפות, מטרות, ערך וכיוצא באלו – וכך גם לגבי אתרי אינטרנט, זהו תהליך האפיון והוא ללא ספק חשוב ומהותי להצלחה הכוללת שלכם ושל האתר שלכם.

לכן אנו ב- SEO-Rush מקפידים על גישה של אפיון מסודר מבוסס חוויית משתמש UI / UX מקסימלית ולאחר מכן, מגיע שלב העיצוב. העיצוב, ממשק המשתמש, המיתוג, משפכי ההמרה באתר – כל אלו נגזרות של אפיון חכם ומותאם אישית בבניית אתר.

למרות שניסינו, לא הצלחנו להתאפק מלהשתמש בדוגמא הקלישאתית הבאה כדי להמחיש לכם את החשיבות של אפיון אתרים: בדיוק מאותן סיבות שאנחנו לא מתחילים לבנות בניין בלי תכנית ולא מתחילים את הבנייה מהרכבת החלונות והריצוף, אנחנו לא יכולים לבנות אתר מבלי להכין קודם תכנית, מבלי להכין יסודות חזקים, עמידים ומותאמים שעליהם יעמוד כל המבנה המפואר והמורכב שהוא אתר האינטרנט שלכם.

אז הפעם, האתר שלכם יהיה בנוי נכון וחכם. הפעם, האתר שלכם יעמוד על יסודות חזקים, האתר שלכם יענה על כל הדרישות ויספק לכם את התוצאות שאתם צריכים ממנו!

תהליך אפיון אתר אינטרנט עם Seo-Rush

תהליכי אפיון כוללים תהליך עומק מותאם אישית ומדויק במיוחד, הכולל מגוון רחב של היבטים ופרמטרים הנלקחים בחשבון. התוצאה היא מסמך אפיון המהווה את התשתית הרעיונית והטכנית לאתר שלכם, מסמך הכולל התייחסות מפורטת לנושאים טכניים כמו היררכיות, בנייה נכונה ברמת הקוד, תוספים וממשקים חשובים לאתר וכמו כן התייחסות לחוויית הגולש, למיתוג, לקהל היעד, לאסטרטגיות תוכן וקידום האתר בגוגל. בין היתר. האפיון רואה את התמונה הגדולה וגם את הפרטים הקטנים, הן מצד גוגל והמרכיבים הטכנולוגיים באתר והן מצד הגולשים והלקוחות.

אפיון אתר

זיהוי ואיתור
קהלי היעד

של האתר, מה ה”כאבים” / הצרכים של קהל היעד ואיך אתם והאתר שלכם נותנים מענה מדויק ואיכותי לכך.

אפיון אתר

גיבוש
מטרות האתר

מכירות, לידים, מיתוג, הרשמה וכן הלאה.

אפיון אתר

אפיון צרכים טכניים
ופונקציונאליים

של אתר האינטרנט – כולל תרשים זרימה כללי של האתר, דפים חשובים, מערכות טכנולוגיות, פלטפורמת אתר, משפכי המרה ותנועת גולשים וכיוצא באלו.

אפיון אתר

אפיון העיצוב וממשק המשתמש באתר

באופן העונה למטרות ולקהל היעד ואשר יוצר בידול ויתרון תחרותי. ממשק המשתמש וחוויית המשתמש הם שני היבטים חשובים מאוד בהצלחה של אתר אינטרנט כיום, הן מבחינת הגולשים עצמם והן מבחינת המשמעות שגוגל נותן לנושאים אלו בדירוג לתוצאות החיפוש.

אפיון אתר

אפיון צרכי SEO
ושיווק דיגיטלי

אפיון של מחקר מתחרים, מחקר מילות מפתח, מרכיבי אופטימיזציית On-Site, פרופיל קישורים, מבנה של תגיות וכותרות, תוספי ניתוח אתר נדרשים, אסטרטגיית תוכן, התממשקות עם מדיה חברתית ומכלול המרכיבים של אתר עם מאפייני קידום אתרים מובנים בתוכו.

במהלך כתיבת מסמך אפיון אתר לוקחים חלק המקצוענים המובילים של הסוכנות, כדי לייצר אפיון מלא ומעמיק במיוחד ובהמשך תוצאות אופטימאליות מכל בחינה. כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד ומלא איתכם כלקוחותינו והכל מתנהל בשקיפות מוחלטת – אתם מצידכם צריכים לבוא פתוחים לרעיונות ולהיות מוכנים לשתף פעולה עם התהליך כדי שהוא יהיה מהיר ויעיל ככל שניתן.

אנחנו מלווים אתכם, ממש יד ביד, לאורך הדרך בתהליך הקמת אתר. מהשלבים הראשוניים ביותר ועד לעלייה מוצלחת ומשמחת לאוויר. הכל מתחיל באפיון אתרים מקצועי ומותאם אישית: אנחנו מכירים אתכם ואת המותג שלכם, מבינים לעומק מה אתם מציעים ולאן אתם רוצים או יכולים להגיע, מנתחים את השוק בו אתם פועלים בצורה מקיפה, מגדירים יחד איתכם אסטרטגיה ומטרות, מתכננים ובונים תרשים כללי של האתר, מרכיביו והזרימה בו, מתכננים חוויית משתמש UI / UX מעולה ואפקטיבית ומנהלים את כל תהליך יישום האפיון והקמת האתר שלכם.

חזרה למעלה