אופטימיזציה לאתר - Seo On-site

מה זה אומר ביצוע אופטימיזציה לאתר ? היום יותר מאי פעם בעבר, קידום אתרים בגוגל תלוי המון גם באיכויות הפנימיות של האתר שלכם וממש לא רק בדחיסת מילות מפתח וקישורים נכנסים מאתרים שונים. בתהליך SEO מנצח, חכם ואשר מספק תוצאות מעולות לטווח הארוך, אופטימיזציית Onsite מעמיקה, מקיפה ומקצועית היא קריטית להצלחת האתר שלכם. בחברת קידום אתרים אורגני, Seo-Rush אנו מבצעים עבורכם תהליך מקצועי ומדוייק של אופטימיזציה לאתר, בו אנו מכינים מסמך אופטימיזציה מפורט ומיישמים את השדרוגים, התיקונים והחידושים הנדרשים כדי שאתם תקבלו תוצאות מעולות, ברות קיימא ועם החזר השקעה מצוין.

התהליך הכולל של On Site SEO שאנו מדברים עליו כאן כולל ביצוע שורה ארוכה של מהלכים ושינויים לאלמנטים באתר, כך שהכל יעבור אופטימיזציה אופטימאלית לתוכן ולדרישות האיכות והדירוג של גוגל וליצירת חווית משתמש מעולה וחסרת פשרות עבור הגולשים – שני נושאים בעלי חשיבות גבוהה וזהה ואשר אפילו קשורים ביניהם בצורה הדוקה – אנחנו בונים ומקדמים אתרים לא “בשביל” גוגל ושאר מנועי החיפוש אלא עבור הגולשים. אנו מקדמים אתרים אשר משרתים את מטרת הלקוח בפגישתו הוירטואלית הראשונית עם הגולשים ברשת.

כפי שניתן להבין מהשמות השונים לתהליך זה, אופטימיזציית Onpage נוגעת להיבטים ואלמנטים באתר עצמו, זאת בניגוד לבניית מערך קישורים חיצוני המפנים לאתר שלכם, מחקר מילות מפתח של מתחרים, שיווק במדיה חברתית ושאר תהליכי שיווק וקידום דיגיטלי המתרחשים מחוץ לאתר ובמרחבי האינטרנט.

מהלכי SEO לאתר עצמו כוללים אופטימיזציה לתוכן באתר, למרכיבי הקוד באתר ולהיבטים טכנולוגיים נוספים באתר שלכם, זהו תחום מורכב וסבוך המחייב מקצועיות ודיוק חסר פשרות, כמו גם יכולת דינמית ומוכנות לביצוע שינויים תוך כדי תנועה כדי לספק לכם תוצאות מעולות.

עם יד על הלב (או העכבר…) כל מה שאתם רוצים זה להתקדם?

גם לכם נמאס שמגבילים אתכם בביטויים וגובים ממכם אלפי ש”ח בחודש בלי לראות תוצאות?
אז כדאי שתנעלו את נעלי הריצה הכי טובות שלכם, כי מעכשיו מתחילים לנוע קדימה…

  אופטימיזציה למנועי החיפוש - היבטים חשובים

  מסמך האפיון והאופטימיזציה שאנו בחברת Seo-Rush מפיקים עבור האתר שלכם הוא מקיף ומעמיק במיוחד, עם נגיעה בכל הנושאים הרלוונטיים להשגת תוצאות קידום איכותיות וארוכות טווח, כל מה שמצריך שיפור ושינוי, נקודות חוזק וחולשה ושרטוט מפת דרכים להגעה למטרות העסקיות, הכלכליות והמיתוגיות שלכם דרך קידום אתרים מותאם אישית ורב עוצמה – כי זה מה שאנחנו ב- SEO-Rush עושים, ואנחנו טובים בזה! אלו דוגמאות לנושאים והיבטים נפוצים וחשובים בתהליך אופטימיזציית On-Site מוצלח וחכם:

  אופטימיזציית SEO

  מהירות טעינת האתר

  גוגל שמה דגש בלתי מבוטל על מהירות טעינת האתר שלכם, גם הגולשים שמים לב לכך ואתר איטי הוא אתר עם שיעור נטישה גבוה ופגיעה בדירוג של גוגל.

  אופטימיזציית SEO

  מפת אתר

  מרכיב ותיק בקידום אתרים, אך עדיין חשוב וכזה אשר מבחינת גוגל מוסיף מבנה וסדר יעילים למערך הטכני של האתר שלכם.

  אופטימיזציית SEO

  דפי 404

  אותם דפים מציקים (ובחלק מהאתרים הבלתי נמנעים) שהגולש מגיע אליהם ואשר אינם מכילים תוכן מסיבות כאלו ואחרות. אנו בודקים קיומם של דפים אלו, מאתרים את הסיבות ומתקנים כנדרש. מיותר לצין שגם גוגל וגם הגולשים לא אוהבים להגיע לעמוד ריק עם הודעת שגיאה 404.

  אופטימיזציית SEO

  אבטחת אתר

  אבטחה, הצפנה, הגנה על פרטיות ועמידה בדרישות רגולטוריות שונות (למשל תקנות GDPR) הם כולם נושאים סופר חשובים באינטרנט כיום, גם מבחינת SEO ודירוג בתוצאות החיפוש של גוגל.

  אופטימיזציית SEO

  בדיקת תקינות של קוד האתר

  האופן בו האתר שלכם בנוי ברמת הקוד (התכנות) הוא קריטי לקידום אתרים בגוגל ולמבנה נכון ויעיל שלו. אם אנו בונים איתכם ועבורכם אתר חדש לגמרי, אז כמובן שהקוד נבנה מראש לפי הדרישות והתקנים, אם האתר קיים כבר, אנו מצביעים על תיקונים ושדרוגים נדרשים.

  אופטימיזציית SEO

  בדיקת שגיאות דרך גוגל

  באמצעות כלי של גוגל הנקרא Search Console המספק לנו נתונים יעילים לגבי שגיאות שגוגל מזהים באתר ובתוצאות החיפוש.

  אופטימיזציית SEO

  הטמעת קוד לקבלת תוצאות עשירות בגוגל

  מרכיב בעל חשיבות הולכת וגוברת, חלק קוד המאפשר לגוגל להציג תוצאות חיפוש עשירות ואטרקטיביות יותר עבור מונחי חיפוש רלוונטיים.

  אופטימיזציית SEO

  בדיקת נראות האתר בתוצאות החיפוש עצמן

  כותרות ותגיות לדפים באתר, בדיקת הטקסטים המופיעים בתוצאות החיפוש ושדרוג של כל אלו לאופטימיזציה של ביצועים והבאת תנועה רלוונטית לאתר שלכם.

  אופטימיזציית SEO

  התאמת קוד האתר לשיתופים ברשתות חברתיות

  כי הכוח של המדיה החברתית חזק במיוחד וחשוב לאפשר שיתוף קל ויעיל של התכנים המעולים באתר שלכם.

  אופטימיזציית SEO

  בדיקה וסידור של תכני האתר בהתאם לקידום בגוגל

  מבחינת תכנית העבודה, מפת האתר, סדר חשיבות, היררכיות וכיוצא באלו.

  אופטימיזציית SEO

  בדיקת רספונסיביות האתר למובייל ודסקטופ

  אתרים כיום מוצגים בשלל פלטפורמות, ממחשבים אישיים ועד מסכי סמארטפון קטנים. לכן על האתר שלכם להיות רספונסיבי ולהתאים את עצמו בצורה מעולה לפלטפורמה ממנה הגולש מגיע. בדיקה זו לא מסתכמת באישור או שלילה של היות האתר רספונסיבי אלא כוללת המלצות אופרטיביות על יצירת חווית משתמש איכותית ויעילה בסביבות דסקטופ ומובייל.

  אופטימיזציית SEO

  חיבור האתר לכלי הניתוח והמעקב של גוגל

  הטמעת קוד גוגל אנליטיקס, הטמעת כלי Google My Business ועוד כלים חשובים.

  אופטימיזציית SEO

  תקינות תמונות

  מבחינת תכנית העבודה, מפת האתר, סדר חשיבות, היררכיות וכיוצא באלו.

  אופטימיזציית SEO

  תקינות הגדרות robots.txt

  חלק משמעותי ביכולת של גוגל לזחול באתר שלכם ביעילות. בדיקת קובץ robots.txt וביצוע שינויים ותיקונים נדרשים לתוצאות אופטימאליות.

  נושאים חשובים נוספים כוללים את יחס הנטישה של האתר (Bounce Rate), מעורבות הגולש בעת השהות באתר, כמות דפים נצפית בכל ביקור באתר, יחס ההקלקה על רישום האתר בתוצאות החיפוש (CTR), “ניקיון” כתובות דפים באתר ומערך קישורים פנימיים יעיל וחכם.

  כפי שתוכלו לראות, ביצוע תהליך אופטימיזציה לאתר כולל מגוון רחב של נושאים והיבטים טכניים ותוכניים באתר שלכם. התהליך שלנו מבוצע בעזרת כלים טכנולוגיים רבי עוצמה ויכולות וכן מתבסס על שנים של ניסיון של הצוות המנצח שלנו באיתור כשלי קידום וביצוע מהלכי אופטימיזציה מעולים.

  עולם ה-SEO מעולם לא היה מורכב יותר, לכן לצד מחקר מילות מפתח איכותי, מערך קישורים מעולה וסמכותי ופרסום תוכן בעל ערך לגולשים (כולם נושאים סופר חשובים לקידום אתרים בגוגל!) חובה לתת דגש מהותי גם על תהליכי אופטימיזציית On Site. אנו אוהבים להסתכל על קידום אתרים כעל מערכת אקולוגית אורגנית, בה כל פיסת קוד קטנה משפיעה ישירות או באופן עקיף על ביצועי האתר שלכם ועל דירוגו בתוצאות החיפוש של גוגל. במובנים רבים, On-Site SEO מחבר את כל המרכיבים השונים של SEO בכללותו יחד לכדי מערכת שלמה, יעילה ואיכותית המספקת ערך לגולשים, יוצרת בידול תחרותי לאתר שלכם ומשפרת את הדירוג ואת הביצועים שלו, הן בגוגל והן ברמת ההמרות וההכנסות.

  חזרה למעלה