בניית אתרים

וורדפרס (WordPress) היא פלטפורמת האתרים הפופולארית, הגדולה והוורסטילית ביותר בעולם כיום, מערכת קוד פתוח שעל בסיסה פועלים מיליוני אתרים בכל רחבי העולם, מאתרים קטנים ומקומיים ועד אתרי ענק של ארגונים מוכרים. כאן ב- SEO-Rush אנחנו מפתחים אתרים בעזרת מערכת ניהול התוכן של וורדפרס, בגלל היכולות רבות העוצמה שלה, בגלל התוספים המעולים, בגלל ההתאמה המדהימה שלה לקידום אתרים בגוגל, בגלל תבניות העיצוב הרבות והמגוונות ופשוט בגלל שזו המערכת הטובה ביותר!

בניית אתרי וורדפרס גם מפשטת תהליכים רבים ומקצרת עבורכם כבעלי האתר את שלבי הפיתוח עד לעלייה לאוויר, כאשר בנוסף היא גם חוסכת כסף ומשאבים רבים על פיתוח אתר חדש לגמרי ועל בסיס מערכת ניהול תוכן סגורה ומאפשרת עוד שלל יתרונות ונקודות חוזק. Seo-Rush מלווה באופן מלא פיתוח אתרים חדשים לעסקים וכמו כן מלווה ומנהלת תהליכי מעבר אתר קיים לפלטפורמה משודרגת ויעילה יותר על בסיס וורדפרס.

כמו בכל ההיבטים השונים של שיווק דיגיטלי וקידום בגוגל, גם בהקשר של בניית אתרים אנו רואים את התמונה המלאה והגדולה, תוך כדי תשומת לב חסרת פשרות לכל הפרטים, לכן אנו מנהלים תהליכי הקמת אתרים מבלי להתפשר לרגע על עיצוב, ממשק משתמש מעולה, מיתוג, אופטימיזציה פנימית וחיצונית לקידום בגוגל, ייעול תהליכי המרה, התממשקות לאלמנטים טכנולוגיים נוספים וכיוצא באלו. עם Seo-Rush האתר שלכם גם ייראה נהדר, גם ידורג גבוה בתוצאות החיפוש למונחים רלוונטיים וחשובים וגם יהיה סופר יעיל בהמרת גולשים ללקוחות משלמים.

בניית אתר אינטרנט בוורדפרס - WordPress

רבים חושבים (וטועים) כי וורדפרס היא פלטפורמה לניהול בלוגים. בימים הראשונים של מערכת ניהול התוכן בקוד פתוח זו היא אכן בעיקר שימשה לצרכי ניהול ותפעול של בלוגים, אבל לאורך השנים היא התפתחה מאוד טכנולוגית ופונקציונאלית והיום היא מריצה מעל 75 מיליון אתרים, בכל הגדלים ומכל הסוגים וממש לא רק בלוגים. פלטפורמת WordPress עברה אבולוציה מרשימה והיא היום אכן פלטפורמה – מערכת רבת עוצמה ויכולות המשמשת כמערכת לבניית אתרים ומערכת ניהול תוכן (CMS), הכל כאמור בקוד פתוח ועם כוח פיתוח אדיר של קהילת משתמשים ותורמים המשפרים את המערכת כל הזמן ומוסיפים לה יכולות.

וורדפרס, במהותה, היא מערכת שעל גביה בונים אתרי אינטרנט ובעזרתה מנהלים את כל התוכן באתרים אלו. האתר יכו להיות מאוחסן על מערכות שונות ושרתים ברחבי העולם, הדומיין נרכש מגורם מתאים, אבל האתר עצמו רץ על WordPress בכל המובנים. המערכת הינה מערכת קוד פתוח, לכן כאמור רבים ברחבי העולם מוסיפים לה יכולות, בונים עבורה כלים ותוספים ומשפרים אותה כל הזמן. וורדפרס היא חינמית להתקנה ולשימוש, העדכונים של המערכת חינמיים ויש גם המון תבניות עיצוב חינמיות ותוספים מדליקים בחינם. מעבר לאלו, יש תוספים רבי עוצמה תמורת תשלום, תבניות עיצוב בתשלום ועוד. אנו נתאים לכם אישית ובהתאם לתקציב, בניית אתר אינטרנט מקצועי, עם אופטימיזציית מהירות וחוויית משתמש מקסימלית.

פיתוח אתרים עם Seo-Rush

בכל אתר ופרוייקט אנו מקפידים הקפדה חסרת פשרות על:

  • פיתוח בקוד מ-0 או דרך אלמנטור (Elementor) 
  • בניית חוויית משתמש מעולה עם זרימה נכונה של הגולש ומשפכי המרה אפקטיביים.
  • בנייה תוך מחשבה כוללת על היבטי קידום אתרים והתאמת האתר לצרכי SEO עכשוויים ועתידיים. 
  • בניית אתר WordPress על סמך תהליך מקיף, מדויק ומקצועי של אפיון אתר – כולל כל ההיבטים הרלוונטיים, טכניים ותוכניים, מצד גוגל ומצד הגולש, עיצוביים ותומכי תהליכי המרה וכן הלאה. 
  • שילוב תוספי וורדפרס (המינימום הנדרש!) רלוונטיים, יעילים, רבי עוצמה ותומכים בקידום בגוגל, בשיווק דיגיטלי ובהמרות הגולשים. 
  • אופטימיזציית מהירות מקסימלית ככל שניתן

פנו אלינו כדי לשמוע עוד על בניית אתרים בוורדפרס ועל מה Seo-Rush יכולה לעשות עבורכם.

עוד קצת על יתרונות של הקמת אתר בפלטפורמת וורדפרס:

פיתוח אתרים

וורדפרס קלה וידידותית
מאוד להתאמה אישית

עם תבניות, עיצובים ותוספי פלאג אין. חלקם חינמיים וחלקם בתשלום כאמור. התבניות והעיצובים מגיעים במגוון עצום ודי אינסופי של אפשרויות, כאשר אנו מבצעים התאמה אישית מלאה גם כאשר עושים שימוש בתבנית עיצוב.

פיתוח אתרים

פלטפורמת WordPress מעולה
לקידום אתרים בגוגל

וורדפרס כמערכת כתובה בקוד מסודר ומאוד יעיל, מה שמאפשר לגוגל ומנועי חיפוש אחרים לסרוק את האתרים הבנויים על בסיס המערכת בקלות וביעילות. זו אחת הסיבות שאתרי וורדפרס נוטים להיות מדורגים גבוה יותר מאתרים הבנויים על מערכות אחרות. בנוסף, יש לוורדפרס תוספי SEO מעולים (מי אמר yoast ולא קיבל…) וממש מהפכניים, אשר הופכים את העבודה שלנו לקלה ויעילה יותר ולכן את העלות עבורכם נמוכה יותר ואת זמן ההמתנה לתוצאות למהיר יותר.

פיתוח אתרים

מערכת ניהול התוכן של וורדפרס
קלה וידידותית מאוד למשתמש

אחרי שהצוות הטכני, המעצבים, מקצועני ה-SEO ואנשי התוכן שלנו הקימו את האתר שלכם, הודות לעובדה שהוא בנוי על WordPress גם אתם תוכלו בקלות וביעילות להוסיף תכנים, להעלות תמונות וסרטונים וכן הלאה – ללא ידע בתכנות ובלי לשלם על שעות עבודה יקרות של מתכנת.

פיתוח אתרים

בטיחות ואבטחה

פלטפורמת WordPress מפותחת ומתפתחת כל הזמן תוך תשומת לב חסרת פשרות לבטיחות ולאבטחת מידע. למרות מערכות רבות בשוק, וורדפרס נחשבת בין הבטוחות והמאובטחות להרצת אתרים, כולל חנויות אלקטרוניות ואתרים רגישים אחרים. למרות זאת, אנו נוקטים משנה זהירות ובמקרה הצורך, משדרגים אף יותר את מערך אבטחת המידע באתר שלכם.

פיתוח אתרים

מערכת וורדפרס מעולה
בהתמודדות עם סוגי מדיה שונים

WordPress ממש אינה מוגבלת רק לטקסטים ותמונות, היא מעולה גם לסוגי מדיה שונים ורבים כמו סרטונים בפורמטים שונים, קבצי אודיו ותוספי מדיה שונים ומיוחדים. אפשר להטמיע מדיה מאתרים חיצוניים, להעלות לאתר שלכם ישירות קבצי מדיה ועוד שלל אפשרויות להתאמה אישית מושלמת ושימושיות נוחה.

פיתוח אתרים

עלויות הקמה
ותפעול נמוכות

העלות של הקמת והפעלת אתר על גבי פלטפורמת וורדפרס הינה נמוכה לעומת אפשרויות אחרות דוגמת מערכות ניהול תוכן סגורות ומערכות בניית אתרים בפיתוח עצמאי של בית תוכנה ובניית אתרים פרטי. גם התפעול השוטף זול וכאמור מאוד ידידותי למשתמש, כאשר חלק ניכר מהתוספות והעדכונים באתר אתם יכולים לעשות בעצמכם.

חזרה למעלה