ליווי הקמת אתר

איך מתחילים? עם מי לבנות את האתר? באיזו פלטפורמה? תוך כמה זמן יהיה לכם אתר חדש ומעוצב ותתחילו לראות ממנו תוצאות? המון שאלות בתחום שעבור בעלי עסקים ואפילו בעלי אתרים קיימים הצריכים שדרוג, בהחלט יכול להיות מבלבל ועמוס. כדי לתת לכם ראש שקט ותחושה שיש לכם גב איכותי וחזק, אנחנו ב- Seo-Rush מציעים לכם שירות ליווי בניית אתר – לריצה משותפת ארוכת טווח, משלב התכנון – אפיון האתר, דרך ניהול תוכן ותמונות, חוויית משתמש ומתן הערות לסקיצות, התאמה למנועי החיפוש עבור קידום אורגני (Seo) אופטימלי ועד לעליה המוצלחת לאוויר.

בסוכנות, יש לנו צוות ייעודי מנצח שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד להקמת האתר האופטימאלי שמתאים בדיוק לפעילות שלכם, למטרות שלכם ולמיתוג שלכם. בסוכנות הדיגיטלית המיוחדת והמעולה שלנו (אם נותנים לנו להעיד על עצמנו…) אנשי טכנולוגיה ותכנות, גרפיקאים, מקצועני תוכן, מומחי שיווק דיגיטלי וכמובן מומחים בקידום אתרים בגוגל. כל המיומנויות והניסיון שלנו מתחברים יחד בתהליך ליווי פיתוח והקמת אתר ובבנייה המעשית של האתר שלכם, תוך תשומת לב לכל הפרטים ולכל ההיבטים שגם יוצרים אתר מצוין ומעוצב וגם אשר מאפשרים לגולשים למצוא אותו ותורמים למכלול הפעילויות של השיווק הדיגיטלי לאתר שלכם.

גם אתר מקודם ומדורג גבוה וגם אתר מעוצב וממותג – לא צריך להתפשר

יש אנשי דיגיטל המעדיפים ליצור אתר אינטרנט פשוט אבל עם דגש מהותי עם קידום בגוגל ושיפור בדירוגי החיפוש, בעוד שיש את האסכולה הדיגיטלית התומכת בהקמת אתרים מעוצבים לעילא, משוכללים ועם חוויית משתמש מעולה וכך לתרום למיתוג העסק ולגידול ברווחים. אך לא אחת, השקעת מרבית המשאבים באחד משני כיוונים אלו בלבד גורמת לפגיעה בכיוון השני. אתר מקודם ומדורג בטווח הקצר, אבל לא מעוצב ועם חוויית משתמש רחוקה מאידיאלית, או לחלופין אתר סופר מעוצב ועם אסתטיקה מיוחדת וממשק משתמש מצוין, אבל עם פגמים מהותיים באלמנטים חשובים של קידום אתרים ושיווק דיגיטלי.

אבל במציאות הטכנולוגית, המקצועית והעסקית של המרחב האינטרנטי כיום, כמובן שאין כלל מקום לפשרות האלו. האתר החדש שלכם צריך לעשות גם וגם – גם להיות מקודם ועם דירוג גוגל חזק וגם להיות מעוצב וממותג. כאשר השילוב המדויק והחכם בין שני מרכיבים גדולים וקשורים אלו יוצר שלם העולה על סך חלקיו ומספק לכם תוצאות כלכליות מעולות מהאתר.

אנו ב- Seo-Rush מסייעים לכם להקים אתר העונה על כל הדרישות ועל כל המטרות שלכם, מקודם בגוגל בצורה מקצועית וחכמה וגם מעוצב בקפידה ועם חוויית משתמש מצוינת העומדת בקנה אחד עם הדרישות העכשוויות והעתידיות של הגולשים ושל גוגל. אנחנו רואים את השיווק הדיגיטלי שלכם כמכלול וממבט על המאפשר לנו לרדת לפרטים הקטנים ביתר דיוק ולספק תוצאות איכותיות וברות קיימא במרחב הדיגיטלי. בכל שלב של ליווי הקמת אתר ותהליך בניית האתר והשקתו אנו רואים כל העת גם את היבטי הקידום בגוגל, גם את השיווק הדיגיטלי באופן כללי וגם את הצורך ליצור אתר מעוצב ומתקדם טכנולוגית. כאשר אנו מיישמים מתודולוגיות עבודה מוכחות ומדויקות אלו, אנו מצליחים בכל פעם מחדש למקסם את דירוגי האתרים בגוגל, לבדל את לקוחותינו מהמתחרים שלהם וליצור יחס המרה גבוה באתר.

שימו לב שהקמת אתר היום היא הרבה מעבר ל”רק” עיצוב או “רק” קידום בגוגל. התחום כולו מתפתח מהר ועבר אבולוציה טכנולוגית וצרכנית משמעותית. הקמת אתר היא משימה מורכבת הכוללת מגוון עצום של משתנים והיבטים המצריכים טיפול מדויק ומותאם אישית. לכן ליווי הקמת אתר אצלנו בסוכנות, הוא שירות כה מקיף וחשוב התורם לתוצאות הסופיות שתקבלו מהאתר שלכם.

מרכיבים בשירות ליווי בניית אתר

01

בניית מסמך אפיון מקיף ומותאם אישית לאתר החדש

רישום מדויק של כל מרכיבי הקמת האתר, מפרטים טכניים “כבדים”, דרך היבטי קידום בגוגל ושיווק דיגיטלי ועד עיצוב, מיתוג וממשק משתמש.

02

מחקר מילות מפתח וגיבוש אסטרטגיית תוכן

לצרכי מיקוד מדויק וחכם של קידום בגוגל וליצירת אתר איכותי ובעל ערך ברמת התוכן.

03

מחקר
מתחרים מקיף

לאיתור הזדמנויות SEO, חוזקות, חולשות, מיקומים בגוגל ועוד שלל נתונים.

04

אופטימיזציית
SEO מדויקת

חכמה ומתקדמת לאורך כל התהליך.

05

ליווי וסיוע בעיצוב הגרפי של האתר

מעבר על הסקיצות ומתן הערות לשיפור.

06

ליווי וסיוע בעיצוב ובניית ממשק משתמש וחוויית הגולש באתר

מתוך מחשבה על התאמה למציאות הטכנולוגית והצרכנית וכמו כן מתוך פעולות אקטיביות לשיפור יחס ההמרה של האתר.

07

ליווי בהקשר לכתיבת תכנים איכותיים

רלוונטיים ובעלי ערך לאתר ולפרסומים חיצוניים.

08

מהלכי SEO ושיווק דיגיטלי לפני, בעת ואחרי השקת האתר.

09

העלאה לאוויר ותחילת פעילות איכותית ויעילה של האתר.

10

ליווי, ייעוץ וניהול תהליכים לאחר תחילת פעילות האתר

תכנים תקופתיים, קידום אתר פעיל, עיבוי והרחבת נושאי האתר ועוד.

ליווי פיתוח אתר הוא שירות מקיף הבוחן את מכלול היבטי השיווק הדיגיטלי ובניית אתר אינטרנט ממבט הציפור ועם יד מכוונת ומובילה. בעולם הדינמי והמורכב להפליא של אתרי אינטרנט ופעילות עסקית דיגיטלית, הליווי הזה יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון, בין אתר שנראה מעולה אבל לא מוצאים אותו או להיפך ובין אתר המשרת את המטרות העסקיות שלכם לאתר שרק צורך משאבים אבל לא מספק תוצאות.

Seo-Rush מלווה אתכם בצורה אישית, מדויקת ומקצועית ללא פשרות לאורך כל תהליך הקמת האתר שלכם, תוך תשומת לב קפדנית לכל הפרטים החשובים. הלקוחות שלנו שרצים איתנו שנים ורואים תוצאות מעולות מהווים את העדות הטובה ביותר להצלחה המקצועית שלנו במרחב הדיגיטלי –מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ.

חזרה למעלה